Sbírka pro Mikiho

by Mirek Český (comments: 0)

  Zkusme udělat něco smysluplného ! Podpořme skvělého člověka, velkého bojovníka, Vláďu Mikuláše. Již několik let statečně vzdoruje nemoci známé pod zkratkou ALS. Vládíka pamatuji jako fotbalistu druholigového Xaverova a později se stal shodou okolností i mým skvělým učitelem masáží ve společnosti Refit. Touto cestou se mu snažím i tak trochu poděkovat za to, co mne naučil. Nejen po odborné stránce, ale i o přístupu k masírovaným. Na podporu Mikiho založili před časem jeho kamarádi ze sportovního prostředí projekt FUTSAL ZA ŽIVOT a byl založen TRANSPARENTNÍ ÚCET 2401204687/2010. Všem ,kteří již v minulosti na konto přispěli ,upřímně tleskám.

  Zároveň bych však i rád přilákal ,případně i malinko motivoval, další zájemce o pomoc. Proto jsem se rozhodl uspořádat měsíční akci, která potrvá do pondělí 6.prosince 2021. Každý, kdo v tomto období přispěje na účet jakoukoliv částkou a pošle mi o tom stručnou informaci ,bude mít nejen krásný pocit, ale i možnost něco získat. Jelikož jsem masér, tak odměnou budou poukazy na masáž. Ve hře budou dva.

1. POUKAZ na MASÁŽ CELÉHO TĚLA (cca 2,5 hod)  -  určeno pro dárce s nejvyšším vkladem

2. POUKAZ na MASÁŽ ZAD a ŠÍJE (cca 50 minut)  -  získá jeden vylosovaný bez ohledu na výši vkladu

Poukaz můžete využít pro sebe nebo ho můžete věnovat osobě blízké, třeba jako dárek k Vánocům... Platnost voucheru  je do 31.ledna 2022.

Jdi zpět